Обслуговування ходової автомобіля-ua

      АВТОТРЕЙД-СЕРВІС

                СТО - м. Черкаси вул. Смілянска, 137, тел.моб.: 067 473 11 00, 096 183 26 17

RU

UKR

Обслуговування ходової автомобіля

Приїхавши на СТО «Автотрейд-Сервіс» Ви зможете зробити кваліфіковану діагностику і ремонт ходової частини автомобіля-ми робимо все для комфорту Вашого авто.

Обслуговування ходової автомобіля

Найчастіше обслуговування потребує ходова частина автомобіля. Це обумовлено тим, що саме підвіски приймають на себе основні механічні удари об поверхню дороги, а система амортизації, що входить до складу ходової, поглинає вібрацію. Тому практично всі вузли працюють справно заявлений виробниками термін, і тільки термін експлуатації комплектуючих ходової частини передбачити неможливо. Все залежить від стилю їзди і якості дорожнього покриття. Часті поломки ходової через те, що гумові вироби погано переносять механічні навантаження, заміна сайлентблока - звична справа. Ці деталі поглинають частину вібрації, а тому, при їх руйнуванні, вона передається від ходової наступним вузлам. Також ремонт ходової частини автомобіля включає діагностику або заміну наступних комплектуючих:
1) важелі підвіски - можуть деформуватися від перевищення навантаження;
2) шарові опори - також деформуються і виходять з посадкового місця, перестаючи фіксувати колеса;
3) опори амортизатора - деформуються і підлягають заміні;
4) пильовики, сальники і ущільнювачі - руйнуються за рахунок появи тріщин;
5) пружини амортизатора - втрачають пружність і підлягають заміні;
6) підшипники маточини - не підлягають ремонту і просто міняються на нові; кермові тяги - рідко не витримують навантаження і, як правило, просто регулюються під час обслуговування ходової частини.
Це далеко не повний список робіт, що проводяться при виконанні ремонту ходової частини автомобіля. Найчастіше проблеми ходової виникають через порушення регулювання розвал-сходження, що призводить до прискореного зносу гуми і комплектуючих маточини колеса. Щоб відрегулювати розвал-сходження, рекомендується робити це на спеціальному стенді. Визначити наявність проблем в ходовій частині власник авто може самостійно, так як вони характеризуються появою стороннього шуму, скрипу, стукоту і вібрації. Ці ознаки є свого роду сигналом до того, що пора виконати діагностику технічного стану ходової частини в умовах автосервісу.