Діагностика, ремонт та обслуговування автомобільних кондиціонерів-ua

      АВТОТРЕЙД-СЕРВІС

                СТО - м. Черкаси вул. Смілянска, 137, тел.моб.: 067 473 11 00, 096 183 26 17

RU

UKR

Діагностика, ремонт та обслуговування автомобільних кондиціонерів

СТО "Автотрейд-Сервіс" чекає Вас на діагностику, ремонт і обслуговування автомобільних кондиціонерів. Ми зробимо Вашу поїздку комфортною в жарку погоду.

Автомобільний кондиціонер теж вимагає догляду: основні правила

Вчимося доглядати за автомобільним кондиціонером і правильно ним користуватися.

Літня спека в самому розпалі, тому практично всі автомобілі вже відкрили сезон використання автомобільних кондиціонерів. Багато людей запускають кондиціонер в машині і навіть не замислюються про те, що за ним потрібно доглядати не менш, ніж за іншими автомобільними системами і деталями.

Як доглядати за кондиціонером в авто:

1. Обов'язково поставити в салоні спеціальний фільтр, який буде блокувати доступ забруднень всередину машини. Важливо стежити за чистотою даного фільтра, якщо він вже пристойно потемнів від пилу, то прийшла пора його замінити на новий.

2. Заправляйте автомобільний кондиціонер тільки рекомендованим фреоном, не варто економити і купувати не ту речовину, яка необхідна моделі вашого кондиціонера.

3. Часто промивайте випарник, тому як на ньому затримуються не тільки бруд, а й бактерії. Тим більше, що зараз літо і кондиціонером ви користуєтеся постійно.

4. Перед настанням літа і в кінці його, коли спека почне спадати, ви повинні дістати радіатор кондиціонера і начисто вимити його.

5. Щоб продовжити термін служби кондиціонера, вам потрібно включати його хоча б один раз в два тижні навіть взимку. Включений кондиціонер збереже патрубки і гумові ущільнювачі від висихання.

6. Якщо ви хочете, щоб автомобільний кондиціонер заздалегідь не вийшов з ладу, намагайтеся не використовувати його постійно на повній потужності. Система охолодження повітря в салоні авто теж повинна відпочивати, більше того, якщо ви необмежено будете використовувати її, то заощадити на бензині у вас не вийде.

7. Завжди включайте кондиціонер на найменшу потужність, а потім збільшуйте параметри, тому що системі охолодження спершу потрібно як слід розігнатися.

8. Кондиціонер повинен вимикатися раніше, ніж двигун. Якщо ви заглушите мотор при працюючому кондиціонері, то станеться потужна навантаження на електричну систему машини.

9. Один раз за літо ви повинні обробити систему кондиціонування авто спеціальним антибактеріальним засобом.

10. Виставляйте кондиціонер на таку температуру, яка буде відрізнятися від вуличної на 5-7 градусів, але не більше, так ваш автомобільний кондиціонер прослужить довше, та й бензину ви витратите менше.

Доглядайте за системою охолодження повітря в своїй машині і дотримуйтесь правил експлуатації, прописаним вище, щоб насолоджуватися приємним, прохолодним і чистим повітрям в машині, коли на вулиці навіть дихати нічим.