Ознаки несправності рульових наконечників-ua

      АВТОТРЕЙД-СЕРВІС

                СТО — м. Черкаси вул. Смілянска, 137, тел.моб.: 067 473 11 00, 096 183 26 17

RU

UKR

Ознаки несправності рульових наконечників

На нашому СТО «Автотрейд-Сервіс» Ви можете зробити діагностику і ремонт ходової системи Вашого автомобіля по вул. Смілянська, 137. Важливо час від часу робити огляд не лише зовнішнього стану транспортного засобу, але і загядати також під нього. Для того, щоб визначити поломку, краще попросити Вам допомоги друга, так як для визначення наявності люфта потрібно дві людини. Окрім цього можна також перевірити деталь і на наявність механічних несправностей. Якщо ж такої можливості немає- зверніться краще до спеціалізованого СТО.

Як виконується первинний огляд?

1. Тяга руля і наконечники спочатку недоступні, так як знаходяться на днищі транспортного засобу. Для більш детального огляду необхідно загнати машину на яму для огляду. Це створить відкритий доступ до всіх деталей підвіски, а також днища і, в т.ч., дозволить краще перевірити рульовий наконечник. Якщо ж немає ями, то можна використати домкрат, але лише для підняття транспортного засобу. Для збільшення безпечності використовуйте опори для підставки, якими можуть бути пеньки.

2. За допомогою ветоші також потрібно протерти деталі від любого нальоту. Це, крім того, дозволить побачити на поверхні наявність дефектів. Крім цього, необхідно приділити увагу місцям кріплень, так як саме в них найчастіше може ховатися поломка.

3. В основному першою запчастиною, яка приходить в непригодність є пильовик. Саме тому потрібно перевірити його на тріщини.

4. Щоб перевірити люфт необхідно, щоб Ваш помічник поводив рульове колесо в дві сторони, а ви при цьому спостерігали за функціонуванням наконечників. Якщо ж наконечник переміщається вздовж осі пальця більш ніж на 1.5 мм, то це говорить про те, що наконечник руля несправний.

5. Поломка може бути скрізь, при перевірці потрібно бути дуже уважним. Після огляду однієї зі сторін, необхідно перевірити другу.

6. Крім того, можна зробити діагностику й інших не мало важливих вузлів та елементів авто. При необхідності деякі з них можна змастити або і замінити зовсім.

ОЗНАКИ НЕСПРАВНОСТІ

В середньому строк служби наконечників руля складає не більше 40000 км. Щоб збільшити даний показник, необхідно їздити лише по рівній дорозі і водити автомобіль дуже дбайливо.

1. Люфт- це очевидна ознака. Якщо при їзді на маленьких швидкостях Ви почали помічати, що колеса Вашої машини повертають не у відповідності з поворотом рульового колеса, то вам потрібно перевірити механізм руля. Це потрібно виконати невідкладно, наявність люфта може призвести до найгірших наслідків.

2. Віддача в руль. Якщо при їзді ві помітили сильне биття рульового колеса- це також дзвіночок для діагностики рульової тяги і наконечників.

3. Виникнення нештатних звуків. Якщо ж пошкоджується пильовик, тоді пил проступає, а також осідає на місце з’єднання. Тому при роботі данної деталі з’являються звуки. В майбутньому подібні умови можуть призвести до раннього зносу цих деталей.

Важливо також своєчасно реагувати на появу відхилень в функціонуванні свого авто. Спробуйте приділяти діагностиці якумога більше часу. Таке відношення дозволить зберегти свій автомобіль і його складові надовго.